Projekt - Cestujte za svetom golfu

ATRIP je spoločnosť ktorá Vám pomôže objaviť Vaše vysnívané golfové destinácie. Ich web je elegantným prejavom zážitkov ktoré môžte zažiť.

Klient
ATRIP
Rok
Služby
Vývoj webu, SEO

Prehľad

Zážitky na najvyššej úrovni

ATRIP si zakladá na poskytovaní zážitkov na najvyššej úrovni pre svojich klientov. Nech už sú vaše preferencie golfové výlety na slnečné pobrežie, hlboké zážitky na exotických destináciách alebo súťaživé turnaje s priateľmi, ATRIP vám zabezpečí nezabudnuteľné chvíle plné radosti a zábavy. S ich širokou sieťou partnerských golfových rezortov a profesionálnych služieb vám ATRIP ponúka jedinečnú možnosť prežiť golf ako nikdy predtým.

Elegancia a štýl v online svete

Webová stránka ATRIP je nielen bránou k neopakovateľným golfovým dobrodružstvám, ale aj elegánnym prejavom štýlu a kvality. S moderným a prehľadným rozhraním vám umožňuje jednoduché plánovanie vašich golfových výletov. Každý detail je premyslene vybraný a prezentovaný tak, aby vám poskytol najlepšiu možnú skúsenosť pri objavovaní sveta golfu prostredníctvom ATRIP.

Odborníci v službách vášho golfového zážitku

ATRIP nie je len spoločnosť, je vášm spoľahlivým partnerom pri objavovaní sveta golfu. S ich oddaným tímom odborníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti v oblasti cestovania a golfového priemyslu, môžete očakávať prvotriedne služby a individuálny prístup. ATRIP je tu, aby vám pomohol naplniť vaše golfové sny a spraviť každý moment vášho dobrodružstva nezabudnuteľným.

Čo sme spravili?

  • Vývoj webu (WordPress)
  • Zabezpečenie
  • Grafický dizajn
  • SEO
vytvorené koncepty
4
Dĺžka projektu
2 týždne
Vývojári
2

Ďalšie projekty

Bezpečnosť na prvom mieste!

SUP Companies je skupina firiem ktorá sa zamierava na ochranu objektov, osôb a informácií. Ich web má unikátny dizajn, ktorý reprezentuje pohľad z bezpečnostnej kamery.

Viac

Povedzte nám o Vašom projekte

Iné formy kontaktu