Náš proces - Ako prebieha náš proces?

V týchto troch (veľkých) krokoch sa snažíme s klientmi vypracovať tie najlepšie riešenia, ktoré doručíme včasne.

Detaily

V tomto kroku s klientmi určíme ich ciele a vyvynieme dizajny a stratégie pre ich projekty. Naši dizajnéri sú vždy nadšení, keď môžu vytvárať dizajny, ktoré sú zaujímavé a inovatívne.

Náš tím v tomto kroku s klientmi pracuje na vytvorení prototypov a konceptov pre ich projekty. Tento krok je pre nás veľmi dôležitý, pretože chceme, aby boli naši klienti s týmito riešeniami spokojní.

Keď sú naši klienti spokojní s dizajnmi a konceptmi, môžeme prejsť na ďalší krok, ktorým je vývoj. V tomto kroku sa snažíme s klientmi vypracovať tie najlepšie riešenia, ktoré doručíme včasne.

Vývoj

Vývoj je pre nás veľmi dôležitý krok, počas ktorého tvoríme výsledný produkt pre našich klientov.

Každý projekt je iný a preto sa snažíme prispôsobiť naše riešenia podľa potrieb klienta. A vývoj je flexibilný, vďaka tomu že máme viacero vývojárov, a dizajnérov, máme možnosť využiť tých, ktorý majú najväčší záujem o daný projekt. Týmto spôsobom je na webe zvýraznená vášeň našich vývojárov a dizajnérov.

Počas tohto kroku s klientmi aktívne komunikujeme a zasielame im pravidelné aktualizácie, aby boli v obraze o tom, ako prebieha vývoj ich projektu.

Som nadšená!!! Mne sa logo veľmi páči, a stránka tiež.

Andrea Melišková, Majiteľka spoločnosti ATRIP

Vyhotovenie

Pri vyhtovoení projektu prebieha dôsledná kontrola kvality, aby sme mohli byť istí, že vyhotovený projekt je kvalitný a funkčný.

Po kontrole kvality nasleduje odovzdanie projektu klientovi, ktorý si môže byť istý, že projekt je vyvinutý s najväčšou starostlivosťou a precíznosťou.

Po odovzdaní projektu klient môže poslať spätnú väzbu ohladne vyhotoveného projektu, ktorú potom implementujeme obratom.

V tomto kroku:

  • Testujeme. Naše projekty sú testované na viacerých zariadeniach, aby sme si mohli byť istí, že fungujú presne ako majú.
  • Dolaďujeme. Na základe spätnej väzby od klienta, dolaďujeme projekty tak, aby boli presne podľa predstáv klienta.
  • Zverejňujeme. Váš projekt veľmi radi a hrdo zverejníme svetu, a budeme sa tešiť na spätnú väzbu od Vašich klientov.

Naše zásady - Kvalita projektov na prvom mieste

Sme presvedčení, že kvalita našich projektov je našou vizitkou, a preto sa snažíme s klientmi vypracovať tie najlepšie riešenia, ktoré fungujú a ohromia.

  • Detaily. Detaily projektov sú pre nás veľmi dôležité, preto na niektoré projekty venujeme viac času, radšej ako ich riešiť rýchlo a neohliadať detaily.
  • Efektívne riešenia. Rozumieme, že každý projekt je iný a preto sa snažíme prispôsobiť naše riešenia podľa potrieb klienta.
  • Inovácie. Technologický svet sa neustále mení a my sa snažíme držať krok s novými trendmi a technológiami, u nás sa o nudné dizajny nemusíte báť.
  • Balanc. Ceny našich projektov sú vždy spravodlivé a zohľadňujú všetky náklady, ktoré vzniknú pri vývoji.
  • Spokojnosť. Našim cieľom je, aby boli naši klienti s našimi projektami spokojní, preto sa snažíme vždy nájsť to najlepšie riešenie, a za riešenia ktoré sú Vám nevýhodné nebudete platiť.
  • Profesionalita. Ako firmou, máme obrovský záujem zamestnávať mladých vývojárov a dizajnérov, ktorým chceme dať šancu ukázať svoje schopnosti, ale vždy sú nadhliadaní odborníkmi.

Povedzte nám o Vašom projekte

Iné formy kontaktu